طراحی وبسایت

گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا

بیشترین کارایی و بهترین کیفیت در طراحی وبسایت با ایلیا وبسایت

گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا (ایلیا وبسایت) در تلاش است که برای کسب و کار شما وبسایتی طراحی نماید که برایتان بیشترین کارایی و بهترین کیفیت را به همراه داشته باشد و در نهایت رضایت شما که یکی از ارزش های مهم خود می داند را کسب نماید.

ایده های خلاقانه

انعطاف پذیری کامل

طراحی نوآورانه

نگهداری آسان

چرا به طراحی وبسایت برای کسب و کارتان نیازمندید ؟

حضور مستمر کسب و کار شما در اینترنت، به شما این امکان را خواهد داد که با کاربران خود از سراسر دنیا در تماس باشید، لیکن انجام مؤثر این کار نیازمند وب‌سایتی است که متضمن هویت منحصربه‌فرد شما باشد. کسب و کار اینترنتی شما، نیازمند طرح‌هایی است که علاوه بر زیبایی ظاهری و جذابیت، بلکه با دوراندیشی با نیاز های کسب و کار شما همخوانی کامل داشته باشد.

اگر برای همکاری با ما قانع شدید اینجا را کلیک کنید و اگر نه پایینتر را بخوانید

مشاوره با شرکت ما در راستای تبدیل چشم‌انداز خود به یک طرح وب‌سایت مطرح - ما با شما ملاقات کرده و نظر شما را راجع به ظاهر وب‌سایت خواهیم شنید. بعد از شنیدن صحبت‌های شما، طراحان ما ایده‌های شما را به طرحی مفصل برای یک وب‌سایت حرفه‌ای و زیبا به‌منظور رسیدن به چشم‌انداز موردنظر تبدیل خواهند کرد.

ما با شما در مورد به‌کارگیری هویت گرافیکی (UI/UX) کسب و کارتان به‌عنوان بخشی ضروری از وب‌سایت صحبت خواهیم کرد. طراحان گرافیکی ما دیدگاه‌های شما را خواهند شنید و نظرات حرفه ای خود را با شما در میان خواهند گذاشت و در طول مسیر به تمام جزئیات توجه خواهند کرد.

پس از طراحی گرافیکی آن را به وب سایتی چشم نواز تبدیل خواهیم کرد که مطابق استاندارد های جهانی وب خواهد بود. نتیجه‌ی کار وب‌سایتی جذاب و کاملاً سازگار با موبایل خواهد بود که با استفاده از یک سامانه مدیریت محتوای متن‌باز توانمند نمایانگر شخصیت کسب و کارتان خواهد بود.

وجوه تمایز در طراحی وبسایت توسط ما

به سه دلیل زیر میتوانید ما را انتخاب کنید:

طراحی براساس اصول برندینگ

وبسایت برای هر مجموعه ایی در حقیقت ویترین آن مجموعه در فضای مجازی می باشد. ما در طراحی وبسایت کسب و کار شما از آخرین اصول و روش های برندینگ و بازاریابی استفاده می نمائیم، استفاده از این اصول باعث هویت بخشیدن نام برند شما می گردد.  

اجرای ایده های خلاقانه

در طراحی وبسایت باید ایده داشت، باید برای مشتری در هر پله نقشه راهی تعریف نمود و بر اساس آن در نهایت یک وبسایت کاربر پسند تحویل مشتری داد. باید خود را جای کاربرهای نهایی مشتری دید، تا خروجی کار بشود آنچه که مشتری در کسب و کار خود می خواهد.

طراحی اقتصادی برای مشتری

ما به هیچوجه بر اساس آورده مشتری از کیفیت کار کاسته یا به آن نمی افزاییم. ما پلن های اقتصادی به مشتری معرفی می کنیم که نسبت به رقبای بنام نه تنها کمتر یا بیشتر بلکه با همان کیفیت اما قیمت مناسبتر وبسایت طراحی میکنیم. 

ویژگی های اصلی ما

شاخص های ویژه در طراحی وبسایت

توسط ایلیا وبسایت

چیدمانی که هم در کامپیوتر، هم در تبلت و هم در گوشی تلفن همراه زیبا و جذاب است - تمام طرح‌های ما بر اساس یک چارچوب واکنش‌گرا بوده که به وب‌سایت شما این امکان را می‌دهد که با دستگاهی که از طریق آن وب‌سایت مشاهده می‌شود منطبق شود. این چارچوب تضمین می‌کند که وب‌سایت شما همان‌طور که می‌خواهید نمایش داده شود.

محتوای دسته‌بندی‌شده و قابل‌دسترس برای بازدیدکنندگان - به‌کارگیری ابزارهای مناسب و دسته‌بندی صحیح محتوا باعث پدید آمدن وب‌سایتی می‌شود که مطالب آن در جای درستی نمایش داده‌شده و بازدیدکننده در کوتاه‌ترین زمان محتوای مدنظر خود را پیدا می‌کند.

سفارشی‌سازی، نگهداری و مدیریت بی‌دردسر وب‌سایت - یک وب‌سایت خوب باید بتواند همگام با رشد تجارت و کسب‌وکار خود رشد کند. ما نمی‌خواهیم شما در هر بار به‌روز‌رسانی وب‌سایت مجبور شوید یک متخصص فنی استخدام کنید و نیازی هم به این کار نیست چراکه سامانه مدیریت محتوایی توانمند خواهید داشت که کاربری آن بسیار آسان است.

نرخ بالای تبدیل بازدیدکننده به مشتری – وجود سرنخ‌ربا (Lead Magnet) هایی مثل سرویس‌های پوش نوتیفیکیشن، اشتراک در خبرنامه ایمیلی و تلفن همراه نرخ تبدیل بازدیدکننده به سرنخ، عضو سایت و در نهایت مشتری را افزایش می‌دهد.

بی‌نیازی از تغییر اساسی برای مدتی طولانی – وب‌سایتی که با بهره‌گیری از آخرین روش‌های روز دنیا طراحی ‌شده باشد و جلوه بصری مناسبی داشته باشد، کسب و کار شما را برای مدتی طولانی از اصلاح سایت بی‌نیاز می‌کند.

ما با دانش و تجربه بالا به شما بهترین راهکارها را پیشنهاد می دهیم

ما در طراحی وبسایت برای شما با استفاده از فناوری دات نت نیوک بهترین فرصت را برای بهترین بودن در فضای مجازی برایتان فراهم می آوریم.

بهره‌گیری از این فن‌آوری که دامنه نفوذ آن روزبه‌روز افزایش‌یافته است و به‌خصوص نیروی متخصص و مجرب آن در ایران کم نیست باعث می‌شود محدودیت‌های پیش روی توسعه نرم‌افزار چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ هزینه‌ای کاهش یابد و درنتیجه ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر این فن‌آوری بیشتر از سایر فن‌آوری‌های مشابه جامعه عمل به خود بپوشاند.

  • برخورداری از معماری چند لایه
  • منعطف و مقیاس پذیر
  • یکپارچه با سایر نرم افزارها
  • اعمال سطوح دسترسی براساس ساختار سازمانی
  • بومی سازی شده کامل به زبان فارسی
  • دارای قابلیت اجرای زیر پرتال سازی با استفاده از یک منبع
  • ثبت تمامی وقایع و رویدادها در وبسایت
  • تنوع در طراحی و ساختار گرافیکی
  • نسخه بندی محتواهای تولید شده

برای همکاری با ما تعلل نکنید می توانید هم اکنون با ما در ارتباط باشید

از اینجا شروع کنید 
دی ان ان