درباره ما

گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا

ما گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا هستیم که خود را به اختصار  ایلیا وبسایت می نامیم

ما گروهی از مهندسین نرم افزار هستیم که سالهاست (بیش از 15 سال) در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات ، نرم افزار، وب، سئو و دیجیتال مارکتینگ، گرافیک، حوزه های برند و بازاریابی و حوزه ارتباطات فعالیت می کنیم. ما فعالیت خود را در قالب گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا از سال 1398 به صورت یکپارچه در ایلیا وبسایت آغاز نمودیم.


01
ما متخصص حوزه های مختلف برنامه نویسی وب و غیر وب هستیم

ما سالهاست که با برنامه نویسی به زبان دات نت PHP ، HTML و غیره اقدام به طراحی محیط های تحت وب می کنیم. ما تسلط بالایی به مباحث فرانت اند و بک اند در برنامه نویسی داریم و از پایگاه داده های SQL سود می بریم

02
ما متخصص در حوزه های سئو و دیجیتال مارکتینگ هستیم

ما با بهره جستن از جدیدترین روش های بهینه سازی در موتورهای جستجو رتبه وبسایت شمارا در شاخص الکسا بالا برده و همچنین با فعالیت مستمر و استفاده از تکنیک های خاصی باعث بهتر شدن جایگاه شما در موتور جستجوی گوگل خواهیم شد

03
ما متخصص در حوزه های گرافیک و طراحی هویت بصری هستیم

ما سالهاست در حوزه های طراحی گرافیک برای سازمان ها و شرکت های مختلف اعم از دولتی و خصوصی ارائه پروژه نموده ایم و به عنوان مشاور هنری در این حوزه فعالیت حرفه ایی انجام داده ایم

چرا باید ایلیا وبسایت را انتخاب کنید ؟

ما را باید از نگاه کارفرماهایمان انتخاب کنید، اولویت اصلی ما رضایت مشتریانمان است. سود واقعی ما از همکاری با شما رضایت شماست و این تنها یک شعار نیست ! ما بر 3 ارزش زیر پایبندیم :

1
بالاترین سطح رضایتمندی مشتری

هدف اول ما رضایت مشتری از ماست، حتی اگر برایمان سودی در بر نداشته باشد، بازهم خود را مکلف به ارائه خدمت با کیفیت و صادقانه می دانیم.

2
طراحی غیر وابسته وبسایت

طراحی ما به نحوی است که مشتری ما بعد از تحویل وبسایت طراحی شده به ایشان بدون نیاز به ما بتواند به ادامه حیات نرم افزاری خود ادامه دهد و این را برای خود ارزشی اصلی می دانیم، با این ویژگی در طراحی کارفرما آزادانه می تواند برای آینده خود در فضای مجازی، روی هر کارفرمایی حتی غیر از ما حساب کند.

3
مشاوره و خلق ایده

ما تنها برای شما وبسایت طراحی نمیکنیم، ما شما را به چشم پول نگاه نمیکنیم! ما برای خود اعتبار، آبرو، پیشینه و هدف طراحی میکنیم. از این رو تمام تلاش خود را برای خلق ایده های با کیفیت و جذاب در طراحی وبسایت شما خواهیم نمود و اصطلاحا کم نخواهیم گذاشت. 

با ما جلسه بگذارید پشیمان نخواهید شد !

قیمت های متفاوت ، سرعت و کیفیت بالا

دی ان ان