طراحی نرم افزار موبایل

گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا

چرایی نیاز به نرم افزارهای موبایل

در دنیای کنونی باتوجه به نرخ توسعه و سهولت استفاده تلفن های همراه بسیاری از کسب و کار های نیازمند ارائه برخی خدمات خود بر روی این پلت فرم می باشند.

از این رو ما در گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا اقدام به طراحی نرم افزارهای موبایل به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما مینمائیم و یا برای سامانه هایی که خودمان برای شما طراحی نموده ایم اقدام به تولید نرم افزار موبایل در دو پلت فرم اندروید و IOS می نمائیم. همچنین در صورتیکه شما دارای سامانه ایی می باشید و به فایلهای سورس آن دسترسی دارید می توانیم اقدام به تولید نرم افزار موبایل برای آن سیستم نموده و یا بعضی از سرویس های مورد نیازتان را روی آن بستر راه اندازی نمائیم.

جزئیات بیشتر در مورد نحوه طراحی نرم افزار مورد نیاز شما :

چنانچه تمایل به همکاری با ما در زمینه طراحی نرم افزار کاربردی برای تلفن های همراه دارید، ابتدا باید با ما جلسه ایی برگزار نمائید و ما در آن جلسه بعد از دریافت نظرات شما پیشنهاداتی را در قالب مشاوره خدمت تان عرض میکنیم، در صورت توافق اولیه نقشه راهی از طراحی نرم افزار و خواسته های شما تهیه می گردد. بعد از توافق در موارد این نقشه راه اقدام به امضای قرارداد فی مابین نموده و کار طراحی نرم افزار آغاز میگردد.

چنانچه شما با ما اقدام به همکاری نمائید دو مورد اصلی را بدست خواهید آورد که برای آینده کسب و کار شما بسیار سود آور خواهد بود :

بروز رسانی رایگان دو ساله نرم افزار

نرم افزار موبایل تولیدی توسط ایلیا وبسایت به مدت دوسال بروز رسانی رایگان میگردد و تا میزان مشخصی کارفرما می تواند تغییراتی در روند نرم افزار انجام دهد

تخفیف 40 درصدی راه اندازی وبسایت

ما برای شما تخفیف 40 درصدی راه اندازی یک وبسایت شرکتی یا سازمانی و یا یک فروشگاه اینترنتی را خواهیم داد

نمونه نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه

برای همکاری با ما تعلل نکنید می توانید هم اکنون با ما در ارتباط باشید

از اینجا شروع کنید 
دی ان ان