طراحی فروشگاه اینترنتی

گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا

چرایی نیاز به فروشگاه اینترنتی

آیا تا به حال به داشتن یک فروشگاه اینترنتی فکر نموده اید ؟

افزایش فروش و رونق کسب و کار از دیرباز جز دغدغه های اصلی بشر بوده است. جامعه دیجیتال امروزی نیز از این دغدغه مستثنی نیست. با ورود اینترنت به دنیای کسب و کار، بسیاری از تاجران، کاسبان و کسانی که محصول یا خدمتی را به دیگران عرضه می کردند، دست از تجارت سنتی برداشته و به سوی کسب و کار آنلاین سوق پیدا کرده اند.

لذا کاربران هم باتوجه به شرایط مختلف از جمله شرایط حاد کرونا دیگر تمایل چندانی به خرید حضوری ندارند. از این رو بسیار مهم است که صاحبان مشاغل همچنان به روند فروش خود ادامه دهند و همچنان در رقابت با رقبای خود باقی بمانند. فروشگاه های اینترنتی این امر را فراهم میکنند و شرایط را برای بقا در بازار مهیا می سازند. چنانچه تمایل به مشاوره رایگان ما برای کسب و کار خود در فضای مجازی  دارید در لینک زیر کلیک نموده و با ما ارتباط برقرار نمائید. همچنین می توانید در ادامه این صفحه روند طراحی فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار خود را مشاهده کنید.

مشاوره رایگان برای طراحی فروشگاه اینترنتی

روند طراحی فروشگاه اینترنتی

در زیر روند تولید فروشگاه اینترنتی برای شما

  • ابتدا برگزاری جلسه معرفی کسب و کار

    در ابتدا ما با شما در مورد فروشگاه اینترنتی تان جلسه ایی برگزار می کنیم. بعد از دریافت نظرات شما در مورد کسب و کارتان و هدفتان در فضای مجازی اقدام به ارائه مشاوره کسب و کار ، میزان هزینه های طراحی و زمان مورد نیاز برای طراحی خواهیم نمود.

  • بستن قرارداد طراحی فروشگاه اینترنتی

    بعد از ارائه مشاوره رایگان کسب و کار در صورت موافقت با ایده ما در طراحی فروشگاه، اقدام به عقد قرارداد با شرایط گارانتی محصول می نمائیم.

  • طراحی فروشگاه اینترنتی

    بعد از عقد قرارداد و بعد از پرداخت مبلغ پیش پرداخت طبق مفاد مالی قرارداد فی مابین براساس موعد زمانی و براساس محتواهای ارسالی از طرف شما اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی می نمائیم.

برای همکاری با ما تعلل نکنید می توانید هم اکنون با ما در ارتباط باشید

از اینجا شروع کنید 
دی ان ان