طراحی و توسعه سامانه های سفارشی

گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا

چرا به طراحی سامانه های سفارشی نیاز دارید ؟

تغییر سیستم کسب‌ و‌ کار و انجام بخش عمده‌ تعاملات اجتماعی و اقتصادی از طریق اینترنت و موبایل و رابطه مستقیم آن با رشد اقتصادی اشخاص حقیقی و حقوقی، بیانگر اهمیت توجه و ورود به عرصه‌ خدمات سفارشی طراحی سیستم ها مطابق با خواسته های شما و ذینفعانتان می باشد. از این رو در به‌ روز بودن کسب‌و‌کار از نظر فناوری باید نگاهی ویژه به این بخش نمود. ما در گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا به دلایل زیر شما را تشویق به بررسی این نوع خدمت می نمائیم :

Image
متمایز ساختن کسب و کار اصلی شما
طراحی دقیق با توجه به نیازها، فعالیت ها و انتظارات کسب و کاری شما
درجه بالای تطبیق پذیری نرم افزار با نیازهای شما
بهبود کارایی و بهره وری
متمایز ساختن شما از سایر رقبای موجود در بازار
کیفیت خدمات و رضایت مشتری بیشتر
قدرت تصمیم گیری بهتر برای مدیران
امنیت و تسلط بیشتر شما بر اتفاقات خارج از برنامه
کاربرد این روش طراحی به زبان ساده

ما چه چیز ویژه ایی برای شما داریم؟

ما در گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا با قابلیت طراحی سامانه های مستقر در سازمان ها اعم از پورتال های سازمانی ، سامانه های مالی ، سامانه های آموزشی ، سامانه های مدیریتی و نظارتی و غیره را داریم . ما با توجه به دانش بالای تیم متخصصمان در حوزه های مختلف برنامه نویسی و تجربه بالای آنها این را برخود میدانیم که به ارائه خدمت بپردازیم و به شما پیشنهاد میکنیم باتوجه به موارد زیر نگاه ویژه ایی به این نوع خدمت داشته باشید :

توسـعه پذیری

سامانه‌های تولید‌شده با رویکردی آینده‌نگرانه توسعه می‌یابند بدین‌شرح که پتانسیل‌های توسعه بر اساس اهداف سازمان و جنس فعالیت‌های آن در سامانه تحت تولید، شناسایی میشود و سامانه توسعه‌یافته، پایه‌ای برای سامانه‌های کلان‌تر، توانمند‌تر و با امکانات بیشتر در نظر گرفته می شوند . بدین روش محصول پیاده‌سازی شده پس از گذر زمان هرگز مستهلک نمی‌شود و می‌توان با در نظر گرفتن تحولات جدید، امکانات جدیدی به آن افزود .

کاربر پسند

در این بستر طراحی با رعایت اصل ســادگی محیطی را برای کاربر مهیا می سازد تا با نیاز به کمترین آموزش، قادر به شناســایی روند‌ها و روش‌های کار با سیستم باشد. در حقیقت، در توسعه سیستم‌ها، تعامل کاربر با سیستم‌ها را برای نیل به تجربه کاربری بهتر کاربر در نظر گرفته و کاربر را درگیر پیچیدگی‌های درونی سیستم‌ها نمی‌کنیم. این رویکرد به علت سفارشی بودن سامانه‌های تحت توســـعه بر اساس نیاز‌های مشتری، سازمان را درگیر مشکلاتی که نرم افزاز‌های دیگر دارند نمی کند و کاربران سامانه با گزینه‌ها و منو‌های پیچیده‌ای مواجه نمی‌شوند که شاید تا مدت ها به آن نیاز نداشته باشند .

امنیت

توسعه سیستم‌ها در این بستر طراحی، اجازه تعریف سیاست‌های امنیتی و دسترسی‌های بسیار پیچیده و سفارشی را به مدیران می‌دهد. در حقیقت به علت بهره‌مندی سیستم‌های مختلف یک پورتال از بانک‌های اطلاعاتی مشترک و یکپارچه، مدیران می‌توانند با تغییر برنامه‌ها و سیاست‌ها، دسترسی‌های متفاوت و کنترل‌شده‌ای را به کاربران سامانه‌ها بدهند و این مهم، امنیت سامانه‌ها را برای جلوگیری از نفوذ به اطلاعات حیاتی بانک‌های اطلاعاتی پورتال تضمین می کند .

هدف نهایی ما از توسعه نرم افزار بر بستر سامانه های طراحی شده سفارشی بخصوص سامانه های تحت وب هوشمندسازی نرم افزار طراحی شده

هدف نهایی از توسعه بر این بستر، معماری سرویـس‌محور اطلاعات و توسـعه سامانه هایی بر بستر بانک‌های اطلاعاتی منسجم می‌باشد. با در اختیار داشتن نرم افزارهایی طراحی شده در این بستر، سازمان‌ها می توانند سامانه‌های تحت وب خود را با قابلیت‌های پیشرفته و منحصر‌بفرد هوشمندسازی و توســـعه دهند. و در نهایت باعث شود نرم افزار تولیدی از سه قاعده اصلی در طراحی پیروی کنند : کاربر پسند بودن ، برنامه محور و شاخص بندی شده

 • 01
  خود را همواره بر اساس خواسته های کاربران بروز نگه دارند

  کاربر پسند بودن اولویت اول هر سامانه ایی برای کاربران نهایی خود می باشد.

 • 02
  برای پیشرفت و توسعه خود برنامه و نقشه راه داشته باشند

  نقشه راه و برنامه مشخص کمک می کند زودتر به برنامه های جاری رسید.

 • 03
  با آنلایز دقیق به راحتی تغییر مسیر در طراحی و توسعه نرم افزار دهند

  در این روش آنلایز براساس معیارها(شاخصها) مهندسی نرم افزار فراهم می شود.

Image

سازگاری سامانه های طراحی شده توسط ایلیا وبسایت

سامانه های طراحی شده سفارشی ما همانطور که از نامش پیداست باتوجه به سفارش مشتری با هر نوع سیستم عامل، پلت فرم و ... سازگار می باشد. بطور مثال برای سامانه قادر به تولید برنامه هایی برای نسخه های ویندوز و لینوکس، برنامه های کاربردی موبایل بر بستر IOS و اندروید و دیگر پلت فرم های مورد نظر مشتری می باشیم . ما از  فناوری های نوینی نظیر سی شارپ ، ASP.net ، PHP ، JAVA  و غیره .. سود می بریم که همین گستردگی و تنوع بالا در بستر طراحی نشان از بهره جستن ما از برنامه نویسان زبده و البته فول استکمان می باشد. 

Button Button

Image

برای همکاری با ما تعلل نکنید می توانید هم اکنون با ما در ارتباط باشید

از اینجا شروع کنید 
دی ان ان